henry cavill witcher

 

خبر جدایی هنری کویل از سریال The Witcher با موجی از واکنش‌های منفی همراه بوده و بدین منظور نیز 200 هزار امضا برای بازگشت وی جمع‌آوری شده است.

با وجود این که خبر بازگشت هنری کویل (Henry Cavill) در قامت سوپرمن موجب خوشحالی طرفداران دی‌سی شده است، اما در سمت مقابل کناره‌گیری او از فصل چهارم سریال The Witcher سیل گسترده واکنش‌های منفی و انتقادی را به سمت کمپانی نتفلیکس روانه کرده است که موجب شده تا کمپینی برای بازگشت این ستاره سینما به نقش گرالت از ریویا شکل بگیرد.

علی‌رغم این که هنری کویل دلیل این جدایی را برنامه کاری شلوغ خود توصیف کرده است، اما شایعات حکایت از اختلاف نظر او با نویسندگان سریال دارد که مسیری متفاوت از کتاب‌ها را در پیش گرفته‌اند و باعث شده‌اند تا کیفیت این مجموعه تلویزیونی با افتی قابل توجه مواجه باشد. به همین منظور نیز کمپینی در وبسایت Change.org حول محور بازگشت هنری کویل در نقش گرالت و کناره‌گیری نویسندگان فعلی The Witcher به راه افتاده که واکنش‌دهندگان در مدت زمان بسیار کم، 200 هزار امضا را به ثبت رسانده‌اند.

کسی که این کمپین را به راه انداخته است، از طرفداران هنری کویل دعوت کرده تا به او پیوسته و به کمپانی نتفلیکس نشان دهند که آینده سریال The Witcher را با تهدیدی جدی روبرو خواهند کرد. زیرا در صورت کناره‌گیری این بازیگر پس از فصل سوم، آن‌ها به هیچ عنوان این سریال را حمایت نخواهند کرد. این کمپین حمایتی تاکنون نام 1.8 میلیون اعتراض کننده را به ثبت رسانده است.

Liam Hemsworth the witcher

در حالی که حتی هنوز به پخش فصل سوم سریال نرسیده‌ایم و فصل چهارم نیز زودتر از سال 2024 در دسترس مخاطبین قرار نخواهد گرفت، اما طبق گزارش نتفلیکس لیام همسورث (Liam Hemsworth) نقش‌آفرینی شخصیت گرالت از ریویا را در فصل چهارم بر عهده خواهد گرفت. برخی از طرفداران این مجموعه با خلق تصویری شبیه به بازیگر جدید گرالت، سعی داشته‌اند تا ذهن مردم را با ظاهر جدید این شخصیت آشنا نمایند. تصویری که در ادامه می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

Liam Hemsworth the witcher

 

با توجه به این که هنرنمایی هنری کویل در سریال The Witcher جذابیت این مجموعه را چندین برابر افزایش داده بود، به نظر نمی‌رسد که لیام همسورث در تکرار این روند به موفقیتی برسد. طرفداران این فرنچایز نیز روی خوشی به او نشان نداده و از پیوستن او به این مجموعه شدیداً ناراضی هستند. با این حال باید صبر کرد و دید که واکنش این غول سرویس استریم نسبت به حواشی ایجاد شده چگونه خواهد بود و هنری کویل چه پاسخی برای حمایت طرفدارانش خواهد داشت.

فصل سوم سریال The Witcher در تابستان سال 2023 از طریق سرویس استریم نتفلیکس در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟